Pavadinimas
Miegamųjų skaičius
Šildymas
Langų tipas
Kaina nuo
Kaina iki
Miestas
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip transportuojami jūsų namukai?

Namukai transportuojami su specialia technika.

Koks namukų plotas?

Namukų plotas yra nuo 25 iki 44 kv/m.

Kokie būna namukų išmatavimai?

3.1x8m, 3.1x8.5m, 3.1x9,12m, 3.1x9.44m, 3.1x10m, 3.1x10.33m, 3.1x10.66m. 3.65x8.5m, 3.65x9.12m, 3.65x9.44m, 3.65x10m, 3.65x10.33m, 3.65x10.66m, 3.65x11m, 3.65x11.25m, 3.65x12m.

Ar įmanoma tokiame namelyje gyventi žiema?

Namukai yra pritaikyti gyventi daugiau šiltuoju laikotarpiu, tačiau mes galime apšiltinti namuką sudėti plastikinius langus, įmontuoti dujinį centralinį šildymą. Tuomet namuke puikiausiai galima gyventi žiema.

Koks namukų lubų aukštis?

Namukų lubos yra 1.97m ir 2.20m. aukščio. Šlaitinių namukų lubų aukštis būna ir 2.5m.

Koks namukų svoris?

Namukų svoris yra nuo 2,5 iki 6 tonų.

Kokia namukų komplektacija?

Visi namukai yra pilnai įrengti, su visais baldais, vonios įranga, wc, virtuvės baldais bei technika. Kiek kambarių būna namelyje? Namukai būna 2, 3 arba 4 miegamųjų kambarių. Kiekviename namelyje yra svetainė, valgomasis, virtuvė, wc, dušas.

Kokia namuko kaina?

Namukų kainos prasideda nuo 3000 Eur priklausomai nuo gamybos metų, ploto, prabangos, langu,durų tipo (Plastikiniai su stiklo paketais arba viengubo stiklo su aliuminio rėmu), šildymo sistemos. Kokios komunikacijos reikalingos jūsų namukams? Visiems mūsų namukams reikalingos visos standartines gyvenamojo namo komunikacijos tai, vanduo, elektra, kanalizacija ir dujos.

Kokia elektros įtampa naudojama namukuose?

Visuose namukuose naudojama 220V elektros įtampa.

Iš kur gauti dujų?

Prie kiekvieno namuko jungiasi „Propanas - Butanas“ dujų balionas.

Kokiu būdu namukuose yra šildomas vanduo?

Kiekviename namuke yra įmontuotas automatinis - momentinis vandens šildymo įrenginys (šildymo kolonėle), kuris veikia dujomis.

Ar namukuose yra šildymo sistema?

Kiekviename namuke yra įmontuotas dujinis židinys. Kai kuriuose namukuose jau būna sumontuoti elektriniai radiatoriai arba įvestas centralinis dujinis arba elektrinis šildymas. Jei Jums patikusiame namelyje nėra jokio šildymo, išskyrus dujinį žydinį, mūsų darbuotojai gali sumontuoti Jūsų pageidaujamą šildymo sistemą.

Ar galima namuką tempti?

Namuko tempti negalima. Transportuojami su specialia technika.Galima tiktai vietoj manevruoti, lengvojo automobilio ar traktoriaus pagalba.

Kiek kainuoja transportuoti namuką?

Namuko pristatymas yra nemokamas, Lietuvos ribose. Transportuojant i užsienio valstybes, kainos priklauso nuo to, į kokią šalį vežamas namukas.

Per kiek laiko, nupirktą namuką pristatote į vietą?

Namukai pristatomi per savaitę.

Kaip dažnai keičiasi namukų asortimentas?

Mūsų bendrovėje namukai vežami kiekvieną savaitę, dėl to, pas mus yra toks platus namukų pasirinkimas.

Kokias paslaugas, susijusias su namuko eksploatavimu, jūs teikiate?

Mūsų meistrai gali jūsų namuką pilnai paruošti žiemai, sumontuoti terasą, uždėti šlaitinį stogą, pajungti komunikacijas ir t.t. Platesnę informaciją gausite Partnerių paslaugos .

Ar reikalingas leidimas namukui statyti?

Jei žemė ne valstybės saugomoje teritorijoje (pvz., nacionalinis parkas, landšaftinis draustinis ir kt.), toliau kaip 25m nuo vandens telkinio ir ne miško paskirties žemėje- problemų neturėtų būti. O minėtais atvejais yra reikalingas atsakingo savivaldybės administracijos darbuotojo sutikimas. Kadangi tai nesudėtingas statinys, statybos leidimai nereikalingi. Plačiau apie tai skaitykite STATYBOS REGLAMENTAS.

Jūsų vardas

Jūsų telefono numeris

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų klausimas